Czy warto uzupełniać dietę czworonoga w witaminy oraz suplementy?

Czasami nasz pupil przechodzi trudniejsze okresy – jest osłabiony i osowiały, wydaje się mniej energiczny i radosny, jego sierść przestaje lśnić i być tak przyjemna w dotyku, jak dotychczas. W takiej sytuacje wzbogacenie jego codziennej diety o witaminy oraz suplementy może okazać się świetnym pomysłem. Bezpieczne i delikatne preparaty można stosować jednak także profilaktycznie – celem zadbania o jego zdrowie, dobre samopoczucie, utrzymania w jak najlepszej kondycji przez kolejne, długie lata. Jednym z polecanych i wartych rozważenia specyfików jest z całą pewnością Lunderland – olej omega 3 dla psów i kotów.

Magiczna moc omega 3

Nie od dziś wiadomo, że kwasy tłuszczowe omega 3 mają pozytywny wpływ dla organizmu – tak ludzi, jak i zwierząt. Pomagają w budowaniu odporności, wspierają układ krążenia oraz układ nerwowy, regulują ciśnienie, redukują stany zapalne, zwiększają poziom tzw. „dobrego cholesterolu”. Lunderland to najlepszy i sprawdzony przykład na to, jak w łatwy, szybki i niedrogi sposób wesprzeć i zadbać o zdrowie swojego psa lub kota. Jest w pełni bezpieczny i naturalny, bez żadnych szkodliwych barwników i dodatków, zatem można podawać go zwierzętom bez obaw o skutki uboczne, a także bez względu na wiek – od szczeniaka/kociaka po futrzanego seniora. W swoim składzie zawiera wartościowe oleje z ryb: łososia hodowlanego oraz dzikich ryb łososiowatych.

Czy mój pupil zechce go spożywać?

Lunderland posiada łagodny i delikatny zapach oraz smak, zatem powinien zasmakować nawet najbardziej wybrednym psim lub kocim pyszczkom. Wysoki poziom omega 3 – na poziomie około 20-24%, zawartość witaminy A oraz D3, to gwarancja najwyższej jakości produktu. Bez obaw można podawać go zwierzętom na różnym etapach ich życia – w szczególności jest on polecany w czasie ciąży i karmienia. Wpływa pozytywnie na metabolizm zwierzaka, stan skóry oraz sierści, wykazuje także działanie profilaktyczne – przeciwalergiczne, a nawet przeciwnowotworowe.

 

Źródło zdjęć: unsplash.com

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.